O nás | firemný profil


    Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá vzdelávaním a komplexným rozvojom ľudského potenciálu od roku 2012. Hlavným zámerom našej spoločnosti je byť sprievodcom pre našich klientov na ceste k objaveniu a naplneniu potenciálu jedinca, tímu či celej spoločnosti.

   Našou ambíciou preto je, aby rozvojové a vzdelávacie programy, ktoré ponúkame, odrážali najnovšie trendy. Trendy v oblasti vzdelávania a rozvoja jednotlivcov, tímov či organizácii. Tak aby boli použiteľné v praxi a zároveň prinášali želaný efekt v práci a živote našich klientov. Na základe množstva realizovaných programov a spätných väzieb od našich klientov, môžeme hrdo prehlásiť, že sa nám túto ambíciu aj darí napĺňať.

poradenstvo coaching bratislava

Konzultacie kurzy skolenia ponuka

 

CPPS.sk | Vzdelávacie centrum®

Poradenstvo - Kurzy - Školenia

Bratislava - Košice - Praha

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Website: www.cpps.sk

Tel.: +421 905 485 153

Aké služby a riešenia ponúkame

Ak hľadáte účinné odpovede na otázky v osobnom, vzťahovom či kariérnom živote - ste na správnej adrese.  Pokiaľ pátrate po kvalitnom a cenovo výhodnom kurzetréningukoučingu či školení v Bratislave a okolí (pre seba, svojich blízkych, kolegov či zamestnancov) - neváhajte a kontaktujte nás.  Od r. 2010 sme úspešne pomohli na ceste ďalšieho rozvoja viac ako tritisíc klientom. Naštartujte pozitívne zmeny a ciele do života !