Kurz:  "Holandský jazyk | jazykové školenie holandštiny osobne alebo online"


      Anotácia kurzu: jazykový kurz holandčiny a holandského jazyka.Chcete sa naučiť hovoriť a písať plynule holandsky? Ste cudzinec a máte záujem naučiť sa holandsky nielen čítať, písať ale aj rozprávať ? Na našich kurzoch holandčiny máte možnosť komunikovať s plynule hovoriacim lektorom holandsky. Lektori a školitelia našej jazykovej školy Vám ponúkajú zlepšiť svoje jazykové schopnosti. Či už viete holandsky alebo vôbec, teraz máte možnosť naučiť sa tento cudzí jazyk hravo a rýchlo. Prihláste sa do nášho jazykového kurzu už dnes ! Naučte sa hovoriť plynulo po holandsky. Využite holandčinu v zamestnaní alebo v súkromno živote. Investujte do seba !

Holandčina je jazyk zo západnej skupiny germánskych jazykov. Holandčinu ako hlavný jazyk používa približne 23 miliónov ľudí, hlavne v Holandsku, Belgicku a v Suriname, ale aj menšie skupiny obyvateľov vo Francúzsku, Nemecku a v iných krajinách, hlavne v bývalých holandských kolóniách. Patrí medzi západogermánske jazyky (kam patrí aj napr. angličtina, frízština a nemčina) a je príbuzná aj so severogermánskymi jazykmi.

Holandčina pre začiatočníkov
Učenie holandčiny zvyčajne trvá nejaký čas a musíš byť so sebou trpezlivý. Používanie jazyka v kontakte s lektorom, môže zrýchliť proces učenia holandčiny a pomôcť ti dosiahnuť svoje ciele rýchlejšie ako si mysliš. Prišli sme na efektívne vzdelávacie možnosti pre teba ktoré sú špeciálne vhodné pre začiatočníkov. Nájdi si dokonalý čas pre učenie holandských slov alebo fráz. Môžeš si naplánovať lekcie tak aby sedeli tvojmu osobnému rozvrhu. Teraz sa už nemusíš ponáhlať na jazykové kurzy alebo rušiť svoje stretnutia.

Holandčina na strednej úrovni
Učíš sa nové slová holandskej slovnej zásoby a zlepšuješ svoje schopnosti rozprávať, čítať a počúvať holandčinu. Tvoj mozog sa musí prispôsobiť jazyku a to chvíľu trvá. Najlepší spôsob na zdokonalenie svojej holandčiny je zvládnuť slovesá. Ak nemáš dostatok času na navštevovanie kurzov ale naozaj sa chceš naučiť nizozemský jazyk, je tu jednoduché a populárne riešenie - Tvoj osobný lektor / učitel holandčtiny.Tu nájdeš zoznam holandských lekcií, stačí si len vybrať jednu podľa tvojich očakávaní. V našom online kurze holandčiny na strednej úrovni si rozvinieš väčšiu kontrolu nad nizozemskou slovnou zásobou. Tieto lekcie si môžeš dať kedykoľvek počas dňa, takže ak sa učíš pred prácou alebo večer po škole, stále si môžeš dať lekcie.

Holandčina na pokročilej úrovni
Vždy možeš byť lepší! Mal by si byť hrdý na úroveň ktorú si dosiahol, ale nezabúdaj, že vždy je priestor na zlepšenie. Ak chceš dosiahnuť pokročilú úroveň, musíš vyvinúť v holandčine veľa snahy a robenie týchto malých zmien znamená hodiny snahy každý deň. S našim učitelom holandského jazyka budeš schopný precvičovať holandčinu online. Tým že stráviš viac času používaním prirodzených holandských zdrojov, mal by si stráviť menej času pokúšaním sa učiť sa holandský mimo kontextu. Ak už hovoríš cudzím jazykom alebo si bol vychovaný bilingválne, môžeš si ušetriť čas učením sa holandsky s lektormi od nás. Ako potvrdili viaceré štúdie, bilingválni ľudia sa ľahšie učia tretí jazyk. Je to preto že sú prirodzene zvyknutí byť vystavení rôznym jazykom. Plynulosť a zručnosť v jednom jazyku pomáha plynulosti a zručnosti v druhom jazyku.

Máš chuť sa učiť holandčinu ? Si začiatočník, alebo pokročilý ? Potrebuješ stratiť zábrany a začať komunikovať po holandsky ? Alebo sa potrebuješ pripraviť na pohovor, prípadne sa zdokonaliť v holandčtine? Máš rád individuálny prístup, alebo uprednostníš dynamiku a zábavu v skupine ?


 

  • Dĺžka, trvanie jazykového kurzu | školenia:  min. 60 min.
  • Úroveň obtiažnosti kurzu: začiatočníci / mierne pokročilí / pokročilí
  • Miesto konania jazykového kurzu:  Bratislava / Slovenská republika / Česká republika / Online - Skype
  • Kategória ponúkaných vzdelávacích kurzov a seminárov: kurzy pre verejnosť / ďalšie vzdelávanie a rozvoj
  •       Možnosť absolvovať vzdelávanie | forma výuky: denná, individuálna (One to One) aj skupinová / prispôsobujeme potrebám
  •       Odborný garanti vzdelávania:  odborný interný a externý tím Poradenského centra v oblasti osobnostného a kariérneho rozvoja
  •       Termíny konania: ASAP (ponúkaný kurz a vzdelávanie organizujeme pravidelne - min. 4 * týždenne počas celého kalendárneho roka 2021)
  •       Vzdelávacie metódy: individuálne a skupinové riešenie situácií, práce a úlohy, prípadové štúdie, video analýza, literatúra, odporúčania a riešenia, prax
  •       Minimálne vstupné vedomosti: nepredpokladajú sa konkrétne vedomosti. Školenie  (obsah, témy atď.) je možné prispôsobiť požiadavkám účastníkov
  •       Cieľová skupina a max. počet účastníkov:  každý kto chce zlepšiť svoje osobnostné a odborné zručnosti / počet účastníkov na jeden kurz: min. 1 účastník
Akciová cena kurzu už od:  12,- eur  /  60 min. 1 účastník
(pri skupinových školeniach - výrazné zľavy - informujte sa)

objednavka seminar treningObjednať kurz seminar bratislava

jazykove kurzy bratislava

Konzultacie kurzy skolenia ponuka

 

CPPS.sk | Vzdelávacie centrum®

Poradenstvo - Kurzy - Školenia

Bratislava - Košice - Praha

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Website: www.cpps.sk

Tel.: +421 905 485 153

Aké služby a riešenia ponúkame

Ak hľadáte účinné odpovede na otázky v osobnom, vzťahovom či kariérnom živote - ste na správnej adrese.  Pokiaľ pátrate po kvalitnom a cenovo výhodnom kurzetréningukoučingu či školení v Bratislave a okolí (pre seba, svojich blízkych, kolegov či zamestnancov) - neváhajte a kontaktujte nás.  Od r. 2010 sme úspešne pomohli na ceste ďalšieho rozvoja viac ako tritisíc klientom. Naštartujte pozitívne zmeny a ciele do života !