REPAS | bezplatné vzdelávanie, kurzy, semináre pre nezamestnaných

 


Kurzy v hodnote až 1200 EUR pre nezamestnaných zadarmo aj v roku 2021 ? Vedeli ste, že vďaka projektu RE-PAS môžete získať teraz naše kurzy úplne zadarmo ? Stačí byť evidovaný na Úrade práce, vybrať si niektoré naše kurzy a podpísať žiadosť. Aj v roku 2021 Vám Úrad práce ponúka jedinečnú príležitosť - preplatia Vám kurzy a školenia z našej ponuky až do výšky 1200 eur s DPH. Zvýšte svoje šance na trhu práce tým, že budete jednoducho vedieť viac ako ostatní a budete sa môcť preukázať certifikátom a toto všetko Vás nemusí stáť vôbec nič, respektíve iba Váš čas strávený na našom kurze. Vyberte si z našej ponuky kurzy alebo školenia a nechajte si ich v 100% výške preplatiť miestnym úradom práce.

Certifikát pre uchádzačov o zamestnanie (po našich kurzoch sa môžete preukázať certifikátom z akreditovaného školiaceho strediska):

  1. Vyberte si tému, oblasť alebo kurzy o ktoré máte záujem v kalendárnom roku 2021 a to až do výšky 1200 Eur
  2. Overte si na Vašom úrade práce, či Vám v rámci programu RE-PAS preplatia kurz/kurzy a do akej maximálnej ceny
  3. Dohodnite si telefonicky stretnutie u nás s poradcom ohľadom RE-PAS žiadostí
  4. Prídte osobne k nám na pobočku v Bratislave na Kominársku 2,4, kde Vám nastavíme žiadosť tak - aby Vám ju úrad práce preplatil

 

Naša spoločnosť realizuje vzdelávanie formou krátkodobých, ale aj dlhodobých počítačových kurzov od roku 2021. Za tú pomerne dlhú dobu sme preškolili tisíce spokojných účastníkov. Za posledné roky sa, ale trh práce dosť zásadne zmenil. Na jednej strane veľmi vysoká nezamestnanosť a na druhej zamestnávatelia, ktorí vyžadujú vysokú kvalifikáciu a často aj nesplniteľné podmienky.Áno, je to bohužiaľ tak, že si môžu vyberať. A majú z čoho! Počet záujemcov na dobre znejúce pracovné miesto je tak strašne veľa, že pokiaľ nevynikáte v očakávaných zručnostiach, jednoducho sa stratíte v dave a začínate hľadať odznova. Možno, to bude znieť zvláštne, ale tiež by sme radšej kvalifikáciu zvyšovali zamestnaným, ako rekvalifikovali čím ďalej viac a viac nezamestnaných.

Viac informácií ohľadom projektu REPAS a ohľadom vzdelávania:

Čo nás, ale ako jediné na celej situácii teší, je fakt, že naši absolventi sú v praxi a pri hľadaní práce častokrát úspešní. Naši zákazníci nám často píšu, ako im kurz pomohol a že aj vďaka nám, získali (lepšiu) prácu. Snažíme sa byť cenovo dostupní pre každého, ale aj tak sa Vám môžu byť naše kurzy príliš drahé. Áno, bohužiaľ nás nie je možné porovnávať s rýchlokvasenými agentúrami o jednej osobne, prípadne o zamestnancoch z radov študentov, ktorí síce IT rozumejú, ale nevedia naučiť. Náš prístup je vysoko profesionálny, poskytujeme Vám bezplatné poradenstvo, sme na trhu niekoľko rokov, máme skúsenosti, máme množstvo kvalitných interných lektorov, denne realizujeme často aj 7 rôznych kurzov a tak na termín kurzu nečakáte mesiace, po kurze ste spokojný a máte dožadované vedomosti a keď nie, kľudne si po vzájomnej dohode môžete kurz zopakovať a to najdôležitejšie:

Aj keď sa to môže zdať pri tisíckach účastníkov ročne nemožné, stále k Vám vieme pristupovať individuálne čo sa týka poradenstva a starostlivosti. Naozaj je pre nás základ Vaša spokojnosť. Váš nový zamestnávateľ veľmi ocení Vašu snahu sa vzdelávať, ocení, že ste navštevovali kvalitný kurz a že Vašim vzdelaním prispejete k rastu spoločnosti. Často sa stáva, že ste jediný z radu záujemcov o pracovné miesto, ktorý má aktuálny certifikát po počítačovom kurze, viete pracovať s Excelom (alebo s iným programom) a máte na to „papier“.

Viac informácií ako aj rady a naše skúsenosti ako kurzy zadarmo získať Vám radi poskytneme na telefónnych číslach 0905 485 153. Upozorňujeme, že ponuka neplatí iba pre Bratislavu a ide o preplácanie úradov z celého Slovenska.

 repas ako na to

Konzultacie kurzy skolenia ponuka

 

CPPS.sk | Vzdelávacie centrum®

Poradenstvo - Kurzy - Školenia

Bratislava - Košice - Praha

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Website: www.cpps.sk

Tel.: +421 905 485 153

Aké služby a riešenia ponúkame

Ak hľadáte účinné odpovede na otázky v osobnom, vzťahovom či kariérnom živote - ste na správnej adrese.  Pokiaľ pátrate po kvalitnom a cenovo výhodnom kurzetréningukoučingu či školení v Bratislave a okolí (pre seba, svojich blízkych, kolegov či zamestnancov) - neváhajte a kontaktujte nás.  Od r. 2010 sme úspešne pomohli na ceste ďalšieho rozvoja viac ako tritisíc klientom. Naštartujte pozitívne zmeny a ciele do života !