Certifikovaný kurz:  "Hypnóza, autohypnóza, nlp | víkendový zážitkový výcvik"


     Anotácia kurzu: DVOJDŇOVÝ INTENZÍVNY KURZ KLINICKEJ HYPNÓZY A AUTOHYPNÓZY PRE ZAČIATOČNÍKOV , V BRATISLAVE. ŠKOLITEĽOM JE POPREDNÝ ČESKÝ HYPNOTERAPEUT A PSYCHOLÓG PHDR. ZÍKA JIŘÍ – S 35 ROČ. PRAXOU V OBLASTI HYPNÓZY. NA KURZE SA NAUČÍTE TECHNIKY TERAPEUTICKEJ HYPNÓZY – SKUPINOVEJ I INDIVIDUÁLNEJ, AUTOHYPNÓZY A ICH VYUŽITIE V TEÓRII A PRAXI. KURZ JE ZAMERANÝ PREVAŽNE NA PRAKTICKÚ ČASŤ A JE UKONČENÝ CERTIFIKÁTOM O ABSOLVOVANÍ. UŽ 28. KRÁT V BRATISLAVE !

Na kurze sa zoznámite s hypnózou a autohypnózou prevažne z praktického hľadiska. Dozviete sa však i podstatu z teórie hypnózy, získate prehľad o rôznych nepravdivých mýtoch a ich vyvráteniach, nacvičíte si ako otestovať hypnabilitu u človeka, samotné techniky, ako uviesť človeka do individuálnej a skupinovej hypnózy a naopak vyvedenie z hypnózy, sami sa pokúsite v praktickej časti ponoriť do hypnotického stavu. Naučíte sa správne formulovať sugescie, ktoré sa vkladajú do podvedomia tak, aby boli pre hypnotizovaného prospešné a viedli k vyliečeniu. Získate prehľad o jazyku hypnózy pri liečení zmienených psychických a fyzických problémov.

Kurz je veľmi intenzívny, po teoretickej časti nasleduje praktická časť. Kurz je zameraný na praktickú časť. UKONČENIE KURZU: CERTIFIKÁTOM O ABSOLVOVANÍ. CENA: 199,- EUR (cena zahŕňa odborný výklad školiteľa, osnovové materiály ku kurzu v českom jazyku, klimatizovanú školiacu miestnosť, organizáciu kurzu a občerstvenie počas prestávok – káva, čaj, minerálka, čajové pečivo. Predbežný záujem môžete prejaviť cez náš rezervačný systém - kontakty. Rovnako na tejto adrese zodpovieme všetky Vaše otázky. Počet účastníkov je limitovaný. Tešíme sa na vašu účasť. KURZ SA DÁ OBJEDNAŤ/ DAROVAŤ AJ FORMOU DARČEKOVEJ POUKÁŽKY.

Hypnóza je prirodzený stav našej mysle, ktorý každý z nás zažíva niekoľkokrát denne. Je to dané tým, že naše telo i myseľ fungujú podľa prirodzeného rytmu aktivita - uvoľnenie. Hypnóza ako prostriedok liečenia, využíva schopnosti každého človeka ponoriť sa do zmeneného stavu vedomia a v ňom riešiť obmedzenia a problémy, ktoré nám znepríjemňujú život. Všetci máme možnosť využívať vnútorné zdroje, potrebné pre žiaduce zmeny. Hypnoterapeut pomáha klientovi prebudiť tieto skryté možnosti. Používa k tomu rôzne postupy: od priamych sugescií až k rozprávaniu príbehov a podobenstiev. Jedinečnosť každého z nás sa prejavuje taktiež v spôsobe, ktorým prežívame hypnózu. Každý máme "svoju hypnózu". Niekto môže prežívať zvýšené uvedomenie si dôvodu problémov, iný je príjemne prekvapený pocitom hlbokého uvoľnenia.

Školiteľ: PhDr. ZÍKA Jiří - hypnoterapeut a psychológ s 35 ročnou praxou v oblasti hypnózy. Pôsobí v Českej republike ako hypnoterapeut, psychológ, lektor hypnózy a neurolingvistického programovania. Už 35 rokov pomáha svojim klientom zbaviť sa pomocou hypnózy sexuálnych problémov, fóbií, depresií, fajčenia a i. Používa k tomu rôzne postupy- od priamych sugescií, až po rozprávanie príbehov a podobenstiev. Denne ho navštívi zhruba 8 klientov so žiadosťou o hypnotické sedenie. K nim patria ako dospelí, tak deti. SVOJE KVALITY POTVRDIL I AKO LEKTOR ÚČASTNÍKOM MNOHÝCH KURZOV HYPNÓZY, KTORÉ SME OD R. 2009 ZORGANIZOVALI.

CIEĽOVÁ SKUPINA: odborní pracovníci, psychológovia, sociálni pracovníci, zdravotníci a i., pomáhajúce profesie, študenti, ale i laici a do témy zainteresovaní – záujemcovia s čiastočnými znalosťami hypnózy, prípadne žiadnou znalosťou. Zo skúsenosti však vieme, že i tí ľudia, ktorí už mali preukázateľné skúsenosti s hypnózou si z nášho kurzu Hypnózy odniesli veľa nových poznatkov, prípadne nový pohľad na hypnózu.

CHARAKTERISTIKA A OBSAH KURZU:
Uvedenie do témy: hypnóza, sugescia, hypnabilita, sugestibilita
Praktické cvičenie: skupinová technika „3 hrnčeky“
Zisťovanie typu a miery sugestibility a hypnability
Techniky hypnózy a autohypnózy – teória a precvičovanie
Teória a praktické nacvičenie techniky „kotvenia“ a ideomotorických techník
Hypnotické fenomény – navodzovanie, zisťovanie, využitie v praxi
Formulácie sugescií = jazyk hypnózy- teória, praktické cvičenia
Terapeutické postupy – strach, úzkosť, depresia, bolesť, zvládanie zlozvykov a konfliktov …
V priebehu kurzu individuálne i skupinové hypnózy – PRAKTICKÉ prevedenie, cvičenia

HYPNÓZA PODĽA PHDR. JIŘÍHO ZÍKY
PhDr. Zíka v hypnóze dokáže i odnaučiť športovcov opakovaným chybným cvikom a naopak fixovať úkony správne. Dôkazom toho bola jeho 7 ročná spolupráca s Československou atletickou reprezentáciou. Ako uznávaný odborník uvádzal do hypnózy súťažiacich v projekte televízie Prima: Vím, cos dělal v pátek. Nebolo to však jeho prvé mediálne vystúpenie. Na Prime vystúpil i v programe Sauna a bol taktiež hosťom v talkshaw Jana Krausa Uvolněte se, prosím. V knihe Hypnóza není spánek, ktorej je autorom, predostrel teórie tranzu a sugescií, hypnotické javy, mýty a povery o hypnóze a mnoho ďalšieho. Hypnóza podľa PhDr. Zíky je prirodzený stav našej mysle, ktorý každý z nás zažíva niekoľkokrát denne. Je to dané tým, že naše telo i myseľ fungujú podľa prirodzeného rytmu aktivita – uvoľnenie. Hypnóza ako prostriedok liečenia, využíva schopnosti každého človeka ponoriť sa do zmeneného stavu vedomia a v ňom riešiť obmedzenia a problémy, ktoré nám znepríjemňujú život. Všetci máme možnosť využívať vnútorné zdroje, potrebné pre žiaduce zmeny. Hypnoterapeut pomáha klientovi prebudiť tieto skryté možnosti. Používa k tomu rôzne postupy: od priamych sugescií až k rozprávaniu príbehov a účinných metafor. Jedinečnosť každého z nás sa prejavuje taktiež v spôsobe, ktorým prežívame hypnózu. Každý máme „svoju hypnózu“. Niekto môže prežívať zvýšené uvedomenie si dôvodu problémov, iný je príjemne prekvapený pocitom hlbokého uvoľnenia. HYPNÓZA JE VYUŽITEĽNÁ PRI RIEŠENIACH CELÉHO RADU PROBLÉMOV DETÍ I DOSPELÝCH: depresie, úzkosti, strachy, stres, nespavosť, bolesti hlavy/ migréna, sexuálne problémy mužov i žien, zníženie hmotnosti, odnaučenie od fajčenia, nočné pomočovanie, obhrýzanie nechtov, problémy s učením a pamäťou, riešenie chronickej bolesti, a veľa ďalších

Po skončení kurzu:  na tomto kurze sa zoznámite s hypnózou prevažne z teoretického aj praktického hľadiska. Dozviete sa podstatu z teórie hypnózy, získate prehľad o rôznych nepravdivých mýtoch a ich vyvráteniach, nacvičíte si ako otestovať hypnabilitu u človeka, samotné techniky, ako uviesť človeka do individuálnej a skupinovej hypnózy a naopak vyvedenie z hypnózy, sami sa pokúsite v praktickej časti ponoriť do hypnotického stavu. Naučíte sa správne formulovať sugescie, ktoré sa vkladajú do podvedomia tak, aby boli pre hypnotizovaného prospešné a viedli k vyliečeniu. Získate prehľad o jazyku hypnózy pri liečení zmienených psychických a fyzických problémov.

Termín: 13. – 14. október 2018
Čas: 9.00 – 17.00 hod. Obedová prestávka od 12.00 – 13.00 hod.
Miesto konania: Bratislava (presná adresa bude uvedená v organizačných pokynoch, posielaných po prejavení záujmu o účasť na kurze)

Po absolvovaní kurzu „hypnóza a autohypnóza“ získate vedomosti o zásadách a vedomostiach ako sú: tajný jazyk ovplyvňovania seba a iných ľudí, stavy zmeneného vedomia a zvýšenej kreativity, ako sa naučiť krok po kroku hypnotizovať seba a druhých, čo sú rýchle hypnotické indukcie, hypnotické komunikačné vzorce, NLP miltonov model, pacing a leading v hypnóze, predchádzanie “odporu” pri hypnóze a mnoho ďalších techník z modelu hypnózy, pomocou ktorých aktivujete svoje osobné, výnimočné schopnosti.


 

  • Dĺžka, trvanie kurzu | školenia:  1 + 1 deň (víkend)
  • Úroveň obtiažnosti kurzu: začiatočníci / pokročilí
  • Miesto konania:  Bratislava / Slovenská republika / Česká republika / online školenie
  • Kategória ponúkaných vzdelávacích kurzov a seminárov: kurzy pre verejnosť / otvorené / ďalšie vzdelávanie a rozvoj
  •       Možnosť absolvovať vzdelávanie | forma výuky: denná, individuálna (One to One) aj skupinová / prispôsobujeme potrebám
  •       Odborný garanti vzdelávania:  odborný interný a externý tím Poradenského centra v oblasti osobnostného a kariérneho rozvoja
  •       Termíny konania: ASAP (ponúkaný kurz a vzdelávanie organizujeme pravidelne - min. 1 * týždenne počas celého kalendárneho roka 2021)
  •       Vzdelávacie metódy: individuálne a skupinové riešenie situácií, práce a úlohy, prípadové štúdie, video analýza, literatúra, odporúčania a riešenia, prax
  •       Minimálne vstupné vedomosti: nepredpokladajú sa konkrétne vedomosti. Školenie  (obsah, témy atď.) je možné prispôsobiť požiadavkám účastníkov
  •       Cieľová skupina a max. počet účastníkov:  každý kto chce zlepšiť svoje osobnostné a odborné zručnosti / max. počet účastníkov na jeden kurz: 20 ľudí
Akciová cena kurzu od:  199,- eur  /  1 účastník
(pri skupinových a firemných školeniach - výrazné zľavy - informujte sa)

objednavka seminar treningObjednať kurz seminar bratislava

Konzultacie kurzy skolenia ponuka

 

CPPS.sk | Vzdelávacie centrum®

Poradenstvo - Kurzy - Školenia

Bratislava - Košice - Praha

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Website: www.cpps.sk

Tel.: +421 905 485 153

Aké služby a riešenia ponúkame

Ak hľadáte účinné odpovede na otázky v osobnom, vzťahovom či kariérnom živote - ste na správnej adrese.  Pokiaľ pátrate po kvalitnom a cenovo výhodnom kurzetréningukoučingu či školení v Bratislave a okolí (pre seba, svojich blízkych, kolegov či zamestnancov) - neváhajte a kontaktujte nás.  Od r. 2010 sme úspešne pomohli na ceste ďalšieho rozvoja viac ako tritisíc klientom. Naštartujte pozitívne zmeny a ciele do života !