Skype poradenstvo | online konzultácie a koučing

 

Hľadáte otázky a odpovede vo svojom živote ? Máte problém, ktorý potrebujete vyriešiť ? Neviete na koho sa obrátiť a ako si poradiť s výzvou vo Vašom osobnom, kariérnom či vzťahovom živote ? Ponúkame Vám touto cestou pomoc a podporu. Ak to práve teraz potrebujete, využite možnosť a obráťte sa s dôverou na náš tým poradcov, koučov, terapeutov a supervízorov. Ći už v osobnom, alebo pracovnom živote - naváhajte a kontaktujte nás. Sme tu pre Vás - radi Vám pomôžeme. kype konzultácie & poradenstvo sú šité na základe individuálych potrieb každého klienta. Online komunikáciu je možné absolvovať na základe interaktívneho stretnutia s našim interným vzťahovým poradcom a inštruktorom. Účinné individuálne konzultácie a poradenstvo v oblastiach partnerského a milostného života, ako aj osobného či kariérneho rozvoja. Počas jedného, alebo viacerých individuálnych sedení /online stretnutí/ - tak máte priestor na získanie jedinečných odpovedí na všetky Vaše otázky - s cieľom celkového zlepšenia kvality Vášho života. Využijete túto formu konzultácii a poradenstva v prípade, že sa nemôžete stretnúť osobne.

V prípade záujmu nás kontaktujte e-mailom, alebo telefonicky na čísle: 0949-142 051. Vyťažte maximum zo stretnutia s našim psycho sociálnym poradcom, terapeutom a life koučom. 100 % odborná garancia !


  •  
  •       Metódy skype konzultácii: individuálne alebo skupinové / online
  •       Miesto online skype resp. telefonického konania:  Online (Skype konzultácie)
  •       Dĺžka, trvanie odborných konzulácii: individuálne (na základe potrieb účastníka / klientov)
  •       Termíny konania: ASAP (poradenstvo a konzultácie organizujeme pravidelne, na základe vzájomnej dohody)
  •       Možnosť absolvovať online odborné poradenstvo | konzultácie: denná, individuálna (One to One) resp. skupinová
  •       Cieľová skupina a max. počet účastníkov:  podľa potrieb (individuálne aj skupinové poradenské a konzultačné odborné sedenia)
  •       Kategória odborných online poradenských stretnutí | konzultácii:  osobné / individuálne / skupinové / komunitné / tímové / firemné / iné
  •       Odborný garant skype poradenských stretnutí: PhDr. Viktor Jelynski /dlhoročný kouč, poradca a odborný mentor osobnostného a kariérneho rozvoja/
 
Cena odborných konzultácii už od:  49,- eur  /  150 minút

(možnosť absolvovania odborných konzultácii - osobne alebo online)

Objednať kurz seminar bratislava

skype coaching porada online skype

Konzultacie kurzy skolenia ponuka

 

CPPS.sk | Vzdelávacie centrum®

Poradenstvo - Kurzy - Školenia

Bratislava - Košice - Praha

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Website: www.cpps.sk

Tel.: +421 905 485 153

Aké služby a riešenia ponúkame

Ak hľadáte účinné odpovede na otázky v osobnom, vzťahovom či kariérnom živote - ste na správnej adrese.  Pokiaľ pátrate po kvalitnom a cenovo výhodnom kurzetréningukoučingu či školení v Bratislave a okolí (pre seba, svojich blízkych, kolegov či zamestnancov) - neváhajte a kontaktujte nás.  Od r. 2010 sme úspešne pomohli na ceste ďalšieho rozvoja viac ako tritisíc klientom. Naštartujte pozitívne zmeny a ciele do života !