Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Kurz:  "Ako na pasívny príjem a podnikanie | predaj cez Amazon a eBay


     Anotácia kurzu: ako začať podnikať a zarábať na Amazone – ako na Amazon v praxi ! Aj Vy hľadáte pasívny zdroj príjmu ? Stále sa vám nedarí nájsť spoľahlivý spôsob ako si vytvoriť vlastný biznis ? Občas síce dostanete skvelý nápad, ale bojíte sa rizika alebo nemáte dosť financií, či odvahu opustiť zamestnanie ? Máte záujem predávať online na internete ? Chcete sa naučiť postup ako zarobiť cez Amazon, eBay alebo FB ? Ako nájsť predajný hit ? Aký tovar predávať ? Kde nájsť dodávateľa ? Ako nájsť zákazníkov ? Ako si vytvoriť krok po kroku stabilné a fungujúce podnikanie ? Či už popri práci, alebo ako hlavný zdroj príjmu ? Business ktorý si rozbehnete sami a následne manažujete z pohodlia domu ? Vlastné podnikanie, ktoré Vám môže zmeniť život, prácu a poskytnúť možnosti na realizáciu svojich plánov a snov ? Hľadáte školenie a kurz presne na mieru ?

Ak ste práve odpovedali ÁNO, potom je tento kurz určený práve Vám !

Podnikanie na Amazone, eBay, FB a ďalších platformách v súčasnosti predstavuje jednu zo zaujímavých pracovných možností - veľmi zaujímavú príležitosť ako začať podnikať na internete. A stať sa úspešným. Ale ako pri každom inom podnikaní, aj tu je potrebné na sebe pracovať, robiť dobrú reklamu, starať sa o zákazníkov Konkrétne Amazon je dnes najväčším obchodným online portálom na svete, ktorého zakladateľom je Jeff Bezos. Jeho história siaha do roku 1994 a za posledný rok zaznamenal predaj 2 miliónov položiek a obrat 88,99 miliárd dolárov. V dnešnej dobe prostredníctvom neho obchodujú okolo 2 milióny malých aj väčších predajcov, a napriek tomu je na ňom stále dosť miesta. Aj pre Vás, Váš nápad a podnikanie !

V tomto kurze a školení nájdete podrobný návod, ako začať podnikať s fyzickými produktmi pod vlastnou značkou na Amazonu. Celkom desať kapitol opisuje tento biznis model od úplného začiatku, až po predaj zabehnuté firmy a dosiahnutie finančnej slobody. Okrem konkrétnych stratégií, ako vybrať vhodný produkt, nájsť dodávateľa, alebo ako realizovať vlastnú značku, sa tiež dozviete, ako pri tomto podnikaní premýšľať a aké princípy rozhodujú o úspechu, alebo neúspechu.

Prečo práve tento Spôsob podnikania ?
Systém, ktory sa dá lahko pochopiť. Rýchla aplikácia naučených poznatkov do praxe.  Rchla návratnosť počiatočnej investície. Jednoduchá škálovateľnosť. Systém opakovateľných krokov. Možnosť podnikať online kdekolvek na svete. Nebmedzený príjem. Vybudovanie pasívneho príjmu do budúcnosti. Prepojenie na iné predajné kanály. Podnikanie popri hlavnej práci. Slnenie snov a predsavzatých cielov do budúcnosti.

5 hlavných výhod tohto online biznis modelu pasívneho príjmu:
Nepotrebujete žiadnych zamestnancov, dokonca postupom času môžete niektoré činnosti delegovať na iných.Obrovský potenciál trhu a nezávislosť od lokálnych podmienok, napr. aj aktuálnej situácie v EU. Nemusíte hľadať návštevníkov alebo mať veľkú databázu kontaktov – je tu využitá prirodzená páka najväčšieho online obchodného trhu na svete. Môžete podnikať z domu, chaty nebo aj z Bali – stačí mať len počítač a pripojenie k internetu a presný návod ako na to. Nízka časová náročnosť, cca. 1–3 hodiny denne po úvodnom 2-3 mesačnom aktívnom rozbehu. Začať sa dá bez problémov aj popri zamestnaní, alebo vysokej škole.

Obsah kurzu / školenia:
Amazon – nutné informácie - ako to vlastne reálne funguje
Čo zvážiť pred rozbehnutím podnikania na Amazone, eBay atd.
Prečo práve Amazon – ako rozbehnúť svoj biznis model
Vytvárame vlastný business – krok po kroku
Prípadové štúdie – analýza úspechu Vášho podnikania
Finančná Prípadové štúdie-Koľko sa dá zarobiť
Výber segmentu a trhu pre amazon online shop
Tvorba vlastného eShopu (online obchodu)
Základné kroky pred spustením eshopu
Online platforma Amazon + Základné prvky rozhrania Vášho účtu + eShopu
Vytvorenie listingu- Ako si nechať vyrobiť listing
Hľadanie vhodného produktu na Amazone
Hľadanie vhodného dodávateľa na Alibaba + Špeciálne Bonusy
Financie - koľko budeš potrebovať na zaciatok
Aký je to vlastne biznis model? A čo je to vlastne Private Label
Koľko sa dá zarobiť za 30 dní, 90 dni, 1 rok
Základné kritériá úspešného Private Labelu (vlastnej značky)
Nadstavbové kritériá pre výber produktu na Amazone
výber dodávateľov v USA, Európe a Ázii
Ako osloviť dodávateľa - krok po kroku
Čo budeš všetko potrebovať na zaciatok?
Buy Box – how to do“ + Ako sa zviesť na listingu Konkurencii
Ako najst niekoho kto ti vytvorí listing za pár šupiek
Jednoduchý Spôsob Ako naštartovať produkt
Ako Získať Recenzie + Zoznam otazok pre dodávateľa
Linky na tvorcov listingu + Individuálny skype Alebo osobný koučing
Zoznam nástrojov pre uľahčenie práce

Program školenia:
60 min = ako vybrať ten správny produkt pre predaj na Amazonu, na čo sa pri tom zamerať
60 min = ako správne hľadať dodávateľa v Ázii a v USA, ktorý bude vyrábať produkty pod vašou značkou
60 min = nastavenie brandingu vašej novej značky na Amazonu
60 min = využitie logistiky Amazonu, naskladnenie a všetko okolo dopravy tovaru
60 min = spustenie vášho produktu na Amazonu, čo a ako urobiť, na čo si dať pozor
150 min = otázky a odpovede + PRAX  + PRAX + PRAX

Po skončení kurzu budete:

 • poznať aktuálne možnosti na Amazon trhu
 • vedieť sa orientovať v investičných možnostiach nákupe a predaji online
 • vedieť investovať pri zachovaní správneho rizika cez online portály
 • mať prehlad a skusenosti z oblasti Amazon, eBay, Facebook atd.
 • poznať finančné priležitosti a investičné možnosti re-sellingu na Amazone
 • mať vedomosti a zručnosti ako online investor na volnej nohe
 • ziskať kontakty a skusenosti s dlhoročnou praxou v internetovom predaji
 • vediet sa rozhodovat na zaklade psychológie online investora
 • a mnoho mnoho iného

 

Návod na zarábanie cez Amazon
1) Výber produktu, ktorý si necháte následne vyrobiť pod vlastnou značkou napr. v Číne alebo kdekoľvek inde – tu je však veľmi dôležité, priam až kľúčové, dodržať špecifické vlastnosti a parametre, aby bol produkt správne zvolený (cena, hmotnosť, rozmery, Best Sellers Rank /BSR/, sezónnosť, certifikáty atď.) a aby mal potenciál dlhodobého vysokého záujmu ľudí.
2) Nájdete si vhodného výrobcu pre svoj produkt, napríklad cez www.alibaba.com . S výrobcom si prediskutujete všetky detaily a požiadavky na váš produkt, výrobnú cenu, možnosti platby, opakované dodávky a pod. Taktiež je vhodné k vybranému produktu vymyslieť nejaké inovácie, aby sa niečim odlišoval od konkurenčných (pridaná hodnota pre zákazníka).
3) Pošlite svoje produkty do skladu Amazonu, kde služba FBA (Fulfillment by Amazon) za vás technicky zabezpečí predajný proces a všetku distribúciu, logistiku aj reklamácie a za to si strháva iba určitú časť zo sumy vášho obratu. Zásielku produktov do Amazonu si viete väčšinou dohodnúť priamo s výrobcom. No samozrejme nepodceňte osobnú kontrolu výrobkov ešte pred odoslaním do Amazonu a dajte si najprv poslať niekoľko vzoriek od výrobcu priamo domov.
4) Vaša jediná práca, keď máte produkty v sklade Amazon je marketing a propagácia vášho produktu, optimalizácia listingu (predajnej stránky produktu). Na to je mnoho spôsobov a stratégií a ak tieto veci robíte správne a systematicky je ťažké neuspieť.
5) Zisk a profit je hlavná téma tohto biznisu. Keď vidíte že vám to funguje môžete si po čase nájsť ďalší produkt, opäť si ho dáte vyrobiť pod svojou značkou a tak postupne sa získava pravá finančná sloboda. Potom vám možno za vašu značku budú ponúkať aj MILIÓNY.

Podobne je to aj s obratom, ktorý Amazonu takisto stúpa, napríklad, v roku 2018 sa oproti 2017 zvýšil o 25 percent. Očakáva sa, že v roku 2019 presiahne hranicu 150 miliárd dolárov. Amazon je preto naozaj lákavým miestom, kde je možné produkty predávať zákazníkom na celom svete. Ponúka sa tak obrovská a lukratívna obchodná príležitosť na vytvorenie dlhodobého biznisu. A preto som sa ju rozhodol využiť aj ja. Ak vás oslovila možnosť vytvoriť si vlastné podnikanie, ktoré môžete riadiť z hociktorého miesta na svete, tak ste na správnom mieste. Budete potrebovať iba laptop a internetové pripojenie. Rozhodol som sa ísť touto cestou preto, aby som získal viac slobody a flexibility v mojom živote a mohol tráviť viac času so svojou rodinou. Dnes mi dovolenku už nikto schvaľovať nemusí... A to je na nej krásne :-). Prečo si myslím, že táto možnosť je momentálne až neuveriteľne lukratívna a najlepšia, o akej viem? Tu sú výhody celého systému:

kurz ako zarobit cez online business

Nízka počiatočná investícia.
Minimálne riziko.
Väčšia časť celého procesu je úplne automatizovaná.
Dlhodobá perspektíva.
Dostupnosť a rýchlosť – bez ohľadu na vek môže ktokoľvek veľmi rýchlo zaznamenať prvé výsledky.
Časová flexibilita – pracujete vtedy, kedy chcete.
Možnosť pracovať z hociktorej lokality.
Nie je potrebná kancelária alebo sklad, iba laptop a internetové pripojenie.
Fyzické produkty dennej spotreby budú vždy potrebné.
Obchodovanie na Amazone neustále rastie, čím ďalej tým viac ľudí chodí nakupovať práve tam.
Žiadne špeciálne vedomosti o predaji alebo maloobchode nie sú potrebné.
Náklady na vytvorenie takéhoto biznisu sa rátajú v stovkách eur. Určite nie viac. Skúste sa pre porovnanie zamyslieť, aké investície sú nevyhnutné na založenie iných druhov podnikania: Koľko by stálo sprevádzkovanie reštaurácie alebo iného lokálneho obchodu v nákupnom centre? Aké náklady by si vyžiadal chod kancelárie, ak by ste sa venovali konzultačnej činnosti? Koľko peňazí by ste potrebovali na prenájom skladovacích priestorov, ak by ste predávali tovar tradičným spôsobom? Akú investíciu by si vyžadovala kúpa nejakej osvedčenej franšízy? Vo všetkých prípadoch by to boli minimálne tisíce alebo desaťtisíce eur.
Podobné porovnanie zvážte aj pri uvažovaní o možných rizikách. Pri obchodovaní na Amazone je riziko minimálne.
Model podnikania, ktorý predstavujem využíva jeden z najlepších fulfillmentových systémov na svete - Na Amazone nielenže svoje produkty predávam, ale využívam ho aj na kompletnú logistiku a distribúciu.
Vytvárame skutočný biznis, ktorý môžeme v budúcnosti predať alebo z neho naďalej žiť.
V súčasnosti sa stále viac ľudí oboznamuje s týmto druhom podnikania, pretože v ňom vidia obrovskú príležitosť na pasívny a dlhodobý príjem

Výstupné vedomosti po kurze / školení:
Po absolvovaní kurzu získate vedomosti, prehľad a nástroje, ktoré využijete v praxi pri riadení vlastných financií a investícii cez AMAZON. Kurz Vám prináša vedomosti z oblasti online a internetového predaja tovaru a služieb cez predajné portály, nástrojov, kam a ako investovať, čoho sa vyvarovať, ako si založiť vlastný online pasívny bussines, rozbehnúť projekt či založiť obchodnú spoločnosť, ako diverzifikovať získané finančné prostriedky, ako si zabezpečiť budúcnosť seba, svojej rodiny, ako myslieť online či ako sa popasovať s nevýhodnými investíciami, ako diverzifikovat, ako zarábat, ako vytvorit pasívny a aktívny príjem, ako zhmotnit svoje sny do skutočnosti a ..mnoho mnoho iného.


 •  Dĺžka, trvanie kurzu | školenia:  1 deň 
 • Úroveň obtiažnosti kurzu: začiatočníci / mierne pokročilí / pokročilí
 • Miesto konania kurzu "Ako úspešne investovať a zbohatnúť":  Bratislava / Slovenská republika / Česká republika
 • Kategória ponúkaných vzdelávacích kurzov a seminárov: kurzy pre verejnosť / otvorené kurzy/ ďalšie vzdelávanie a rozvoj
 •       Možnosť absolvovať vzdelávanie | forma výuky: denná, individuálna (One to One) aj skupinová / prispôsobujeme potrebám
 •       Odborný garanti vzdelávania:  odborný interný a externý tím Poradenského centra v oblasti osobnostného a kariérneho rozvoja
 •       Termíny konania: ASAP (ponúkaný kurz a vzdelávanie organizujeme pravidelne - min. 1 * týždenne počas celého kalendárneho roka 2021)
 •       Vzdelávacie metódy: individuálne a skupinové riešenie situácií, práce a úlohy, prípadové štúdie, video analýza, literatúra, odporúčania a riešenia, prax
 •       Minimálne vstupné vedomosti: nepredpokladajú sa konkrétne vedomosti. Školenie  (obsah, témy atď.) je možné prispôsobiť požiadavkám účastníkov
 •       Cieľová skupina a max. počet účastníkov:  každý kto chce zlepšiť svoje osobnostné a odborné zručnosti / počet účastníkov na jeden kurz: min. 1 účastník
Akciová cena kurzu od:  147,- eur  /  1 účastník
(pri skupinových školeniach - výrazné zľavy - informujte sa)

objednavka seminar treningObjednať kurz seminar bratislava

kurz ako zarobit na amazone

Konzultacie kurzy skolenia ponuka

 

CPPS.sk | Vzdelávacie centrum®

Poradenstvo - Kurzy - Školenia

Bratislava - Košice - Praha

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Website: www.cpps.sk

Tel.: +421 905 485 153

Aké služby a riešenia ponúkame

Ak hľadáte účinné odpovede na otázky v osobnom, vzťahovom či kariérnom živote - ste na správnej adrese.  Pokiaľ pátrate po kvalitnom a cenovo výhodnom kurzetréningukoučingu či školení v Bratislave a okolí (pre seba, svojich blízkych, kolegov či zamestnancov) - neváhajte a kontaktujte nás.  Od r. 2010 sme úspešne pomohli na ceste ďalšieho rozvoja viac ako tritisíc klientom. Naštartujte pozitívne zmeny a ciele do života !