Kurz:  "Nemecký jazyk | kurzy nemčiny osobne aj online"


      Anotácia kurzu:  nemecký jazyk sa môžete naučiť naozaj skvelou hravou a rýchlou formou. Ponúkame Vám možnosť absolvovania nemecky hovoriacich kurzov na individuálnej, skupinovej aj osobnej úrovni. Ak potrebujete školenia online (cez Skype) sme Vám takisto k dispozícii. Lekcie rozvrhnuté na mieru Vašim po žiadavkám a rozvrhu. Robte rýchle pokroky a učte sa presne to, čo potrebujete a kedy máte čas. Kontaktujte nás a jednoducho výskúšajte jednu hodinu. Určite Vás presvedčí. Či už pre zamestnancov, manažérov alebo samoukov. Individuálne kurzy, skupinové kurzy, skype a online jazykové vzdelávanie - podľa Vašich potrieb. U nás nájdete:

- širokú ponuku kurzov pre všetky vekové kategórie a jazykové úrovne
- rýchly pokrok pri účení v príjemnej atmosfére
- nadšených lektorov s vynikajúcim vzdelaním a výbornými didaktickými skúsenosťami
- zaujímavé infromácie z reálií

Váš úspech na kurze nemčiny závisí najmä od učiteľa. Preto vyberáme angažovaných učiteľov nemčiny, ktori Vás vďaka svojim pedagogickým schopnostiam a zručnostiam kvalitne naučia nemecký jazyk. Osobnosť, skúsenosti a vzdelanie – to sú naše kritériá, aby ste sa na kurze nemčiny v DeutschAkademie naučili čo najviac.

Najlepšie sa po nemecky naučíte v malých skupinách. Učiteľ má tak dostatok času venovať sa Vám a vy máte priestor neustále komunikovať v nemčine a tak si ju osvojiť rýchlejšie. V našich kurzoch je maximálne 5 – 7 študentov, pretože je pre nás dôležitá kvalita vyučovania.

Naše kurzy v Bratislave majú 12 úrovní, aby ste sa nemecky učili v skupine so študentami s podobnou jazykovou úrovňou. Aby sme pre Vás našli vhodný kurz, robíme bezplatné ústne a písomné zaraďovacie testy. Testy spravíte u nás na sekretariáte, písomný test môžete spraviť aj online.

Aby ste nestrácali čas cestovaním a dostali sa k nám čo najrýchlejšie, nachádzajú sa naše priestory priamo v Starom Meste. Dostanete sa k nám rýchlo všetkými verejnými dopravnými prostriedkami.

Naše kurzy nemčiny Vás pripravia na väčšinu uznávaných certifikátov a prebiehajú podľa „Spoločného európskeho referenčného rámca“. Certifikáty Vám vystavíme podľa presne dosiahnutej úrovne.


 

  • Dĺžka, trvanie jazykového kurzu | školenia:  min. 60 min.
  • Úroveň obtiažnosti kurzu: začiatočníci / mierne pokročilí / pokročilí
  • Miesto konania jazykového kurzu:  Bratislava / Slovenská republika / Česká republika / Online - Skype
  • Kategória ponúkaných vzdelávacích kurzov a seminárov: kurzy pre verejnosť / ďalšie vzdelávanie a rozvoj
  •       Možnosť absolvovať vzdelávanie | forma výuky: denná, individuálna (One to One) aj skupinová / prispôsobujeme potrebám
  •       Odborný garanti vzdelávania:  odborný interný a externý tím Poradenského centra v oblasti osobnostného a kariérneho rozvoja
  •       Termíny konania: ASAP (ponúkaný kurz a vzdelávanie organizujeme pravidelne - min. 4 * týždenne počas celého kalendárneho roka 2021)
  •       Vzdelávacie metódy: individuálne a skupinové riešenie situácií, práce a úlohy, prípadové štúdie, video analýza, literatúra, odporúčania a riešenia, prax
  •       Minimálne vstupné vedomosti: nepredpokladajú sa konkrétne vedomosti. Školenie  (obsah, témy atď.) je možné prispôsobiť požiadavkám účastníkov
  •       Cieľová skupina a max. počet účastníkov:  každý kto chce zlepšiť svoje osobnostné a odborné zručnosti / počet účastníkov na jeden kurz: min. 1 účastník
Akciová cena kurzu už od:  10,- eur  /  60 min. 1 účastník
(pri skupinových školeniach - výrazné zľavy - informujte sa)

objednavka seminar treningObjednať kurz seminar bratislava

jazykove kurzy bratislava

Konzultacie kurzy skolenia ponuka

 

CPPS.sk | Vzdelávacie centrum®

Poradenstvo - Kurzy - Školenia

Bratislava - Košice - Praha

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Website: www.cpps.sk

Tel.: +421 905 485 153

Aké služby a riešenia ponúkame

Ak hľadáte účinné odpovede na otázky v osobnom, vzťahovom či kariérnom živote - ste na správnej adrese.  Pokiaľ pátrate po kvalitnom a cenovo výhodnom kurzetréningukoučingu či školení v Bratislave a okolí (pre seba, svojich blízkych, kolegov či zamestnancov) - neváhajte a kontaktujte nás.  Od r. 2010 sme úspešne pomohli na ceste ďalšieho rozvoja viac ako tritisíc klientom. Naštartujte pozitívne zmeny a ciele do života !